gdzie naprawić turbosprężarkę

gdzie naprawić turbosprężarkę

Macie na Dolnymśląsku jakiś sprawdzony serwis, który zajmuje się turbosprężarkami i ewentualnie będzie można do nich oddać swoją turbinę, żeby się nią zajęli i przywrócili do życia? Niestety awaria i teraz na szybko szukam, gdzie ją oddać, żeby wróciła do życia.

nighthaze

Posty: 3

 
Praktycznie w każdym przypadku można turbosprężarkę wrócić do życia więc pewnie jak poszukasz to znajdziesz firmę, która to będzie w stanie zrobić.

raptofil

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o regeneracje to na pewno będzie to opłacalne, tylko faktycznie musisz mieć taką firmę, która będzie w stanie to faktycznie na odpowiednim poziomie zrobić.

Sylwekk

Posty: 9

 
Można liczyć na regenerację przez firmę RafTrans (http://raftrans-autoserwis.pl/turbosprezarki). Do dyspozycji mają specjalne maszyny do regeneracji więc zajmują się tym faktycznie w profesjonalny sposób. Nie ma znacznie jaki model, jaki samochód, można do nich bez obaw oddać.

Lupusx

Posty: 2

 
Ogólnie wydaje mi się, że z turbosprężarkami obecnie już nie ma takiego problemu i spokojnie można znaleźć firmy, które się tym zajmują i sprawnie zrobią regeneracje. To najlepsza opcja jeśli chodzi o naprawę. Spokojnie do pełnej sprawności będzie wracać.

Jasio234

Posty: 2

 
Obecnie bez problemu można temat ogarnąć więc pewnie lokalnie znajdziesz jakąś firmę, która turbosprężarkami się zajmuje i z ich usług w zakresie regeneracji ewentualnie będzie można skorzystać.

Sagerrak

Posty: 5