Jaki hotel w gdańsku

Jaki hotel w gdańsku

Planuje wypad do Gdańska i zastanawiam się, gdzie będzie można zanocować. Zależy mi na dobrej lokalizacji więc jak ktoś zna jakiś sprawdzony hotel to podzielcie się propozycjami, bo w Gdańsku nie byłem już kilka lat i kompletnie nie wiem gdzie się kierować jeśli chodzi o nocleg.

Kitas

Posty: 3

 
Dla mnie hotel ma być przede wszystkim czysty i jak szukam dla siebie oferty to takie kryterium zawsze sprawdzam jak to wygląda w opiniach innych osób, które się tam pojawiały.

Nim_wer

Posty: 9

 
Zdaje mi się, że rynek nieruchomości turystycznych w Gdańsku ma się rzeczywiście świetnie i jak ktoś będzie szukał dla siebie noclegu to z wyborem nie będzie większych problemów. Oczywiście warto na te różne opcje zwrócić uwagę, zestawić je ze sobą i szukać tej najbardziej atrakcyjnej.

qquios

Posty: 7

 
Oczywiście jeśli stawiasz na zwiedzanie a będziesz krótko to szukaj hotelu w centrum, by nie tracić czasu na podróżowanie po mieście.

codePerformance

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o centrum Gdańska to ja w ramach firmowej konferencji ze szkoleniem nocowałem na Placu Solidarności w hotelu Gryf i byłem zadowolony. Blisko dworca, blisko centrum więc faktycznie można łatwo wszędzie się dostać, wydaje mi się ze to sensowna propozycja dla firm, ale również turyści powinni być zadowoleni.

labuh

Posty: 7

 
Hotele niezależnie od miasta niestety czasami straszą swoją jakością usług. Z doświadczenia wiem, że na pewno nie ma sensu kierować się wyłącznie cenami i gwiazdkami, bo to mylące i myślę, że w przypadku Gdańska będzie podobnie.

pawel253 

Posty: 5

 
Ja byłem w Gdańsku bodajże 3 razy w ciągu ostatnich dwóch lat i mogę powiedzieć, że miejsc noclegowych w centrum jest bardzo dużo. My byliśmy większą grupą więc wybieraliśmy mieszkania na doby, ale jeśli chodzi o hotele to z wyborem nie będzie problemów.

kryzys

Posty: 19

 
Warto zajrzeć do Gdańska, na pewno wypoczynek tam będzie przyjemnością. Pytanie oczywiście jaki wybrać kierunek jeśli chodzi o zwiedzanie, jak interesuje Cię starówka to szukaj noclegów w tej okolicy, by nie tracić cennego czasu na dojazdy.

090913123

Posty: 3

 
Zdaje mi się, że jest sporo takich hoteli w Gdańsku, które można wybrać więc jak zwrócicie uwagę to będzie można coś sensownego dla siebie wybrać. Jest sporo takich hoteli w Gdańsku, gdzie ta oferta dobrze wygląda wiec poszukiwanie odpowiedniego nie powinno być kłopotliwe.

Dagmara87

Posty: 17

 
Jak planujesz wyjazd do Gdańska w modnym turystycznie okresie to pamiętaj, by wszystko sobie dobrze planować i zadbać o odpowiednio wczesną rezerwację, bo potem w najlepszych miejscach będzie już spory problem.

alimabii

Posty: 4