gabinet kosmetyczny w Krakowie, oferta ?

gabinet kosmetyczny w Krakowie, oferta ?

Witam. Z tego co widzę, wiele osób poleca Muneca w Krakowie. Jeśli korzystałyście u nich z zabiegu depilacji i jesteście zadowolone, to napiszcie. W planach mam laserową depilację, ale jak na razie szukam depilacji woskiem w dobrym gabinecie.

Franuś

Posty: 4

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niezwykle miła atmosfera, a jak niezbędny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

gregBard

Posty: 6

 
Polecam Muneca www.munecakrakow.pl. To salon, do którego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, ponieważ mają nowoczesne zabiegi i super kosmetologów.

Organiz34

Posty: 16

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może faktycznie sporo złego słyszałaś o zabiegach, natomiast tak się dzieje tylko wówczas, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

grzes3345

Posty: 11

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

Kitas

Posty: 10

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w porządnej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o mnóstwo za dużo. Widziałam później, iż ceny są zdecydowanie niższe.

Umberto67

Posty: 17

 
Ja uważam, że każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Zwłaszcza po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też poszukuję dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

labuh

Posty: 3

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, lecz musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi idealnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, lecz trzeba się naturalnie pilnować z jedzeniem itp. :D

Rimano

Posty: 20

 
Jest dużo dobrych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je fachowo, wobec tego polecam.

labuh

Posty: 7

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Dużo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

labuh

Posty: 17