mieszkania na sprzedaż w Warszawie, oferta

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, oferta

Poszukuje tanich mieszkań w Warszawie. Jest jakaś strona internetowa gdzie takie ogłoszenia mogę odnaleźć? Polecacie coś?

Narcyzzz

Posty: 1

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje zazwyczaj polują biura nieruchomości. Trzeba być faktycznie bardzo szybkim żeby można było znaleźć tanie mieszkanie czy różne nieruchomości. Trzeba mieć na to sporo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu niestety nie dysponuje.

Alimer56

Posty: 7

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można znaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę bardzo dużo. Bez względu na to czy ma to być małe czy duże mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Sagerrak

Posty: 5

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma kłopotów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wówczas gotówką. Znajomy kiedyś zakupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były konieczne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Grabow12

Posty: 4

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też odnaleźć coś w dobrej cenie, lecz trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była niezmiernie atrakcyjna.

mnichest

Posty: 6

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak faktycznie szuka. Która lokalizacja, wielkość no i która to ma być cena?

namok

Posty: 2