Spływy Tanew

Spływy Tanew

Zamierzam zabrać swoją rodzinę na spływ kajakowy po Roztoczu i mam pytanie czy dla osób bez doświadczenia jest to dobre miejsce?

tomalix

Posty: 14

 
Spływy na Roztoczu planowane są między innymi przez firmę: http://www.splywytanew.pl. Posiada ona mnóstwo kajaków do wypożyczenia a dodatkowo atmosfera na spływach jest niezwykle przyjemna i właśnie tę firmę Ci polecam.

Klarka4545

Posty: 12

 
Jak najbardziej możesz zabrać dziecko na spływ kajakowy po Tanwie. Wystarczy, iż weźmiesz kajak dwuosobowy a Twoje dziecko będzie mogło jedynie skupić się na podziwianiu widoków. Twoja pociecha z pewnością nie wypadnie z kajaka jeżeli Ty z niego nie wypadniesz. Możesz być więc w pełni spokojny jeżeli chodzi o jej bezpieczeństwo.

Klakierek56

Posty: 14

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach gdyż sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeśli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

3czex

Posty: 19

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest oczywiście bardzo ważny. Zwłaszcza jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna ponieważ dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Następnie stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

ZeljkoF

Posty: 27

 
Jeżeli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to doskonałe wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również bardzo wiele innych osób z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się naprawdę świetnie.

ZjadaczGłów

Posty: 8

 
Oczywiście, że kajaki to doskonały sport, który dostarczy Ci mnóstwa świetnej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy warto.

Jojojo4

Posty: 8

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

pawel253

Posty: 14

 
Nawet jeśli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz mnóstwo ciekawych osób. Bez problemu więc odnajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, że będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

esdoen1

Posty: 14