fotograf ślubny Włocławek, kogo polecicie ?

fotograf ślubny Włocławek, kogo polecicie ?

Jakiego fotografa ślubnego z Kruszwicy polecacie? Mamy poważny problem. Wszędzie już pozajmowane terminy. Ślub owszem z nagłej decyzji :D Ale może jeszcze da się coś załatwić w tym temacie?

1adversary

Posty: 8

 
Jak czytam, ile problemów jest ze znalezieniem fotografa ślubnego w Inowrocławiu, to chyba zacznę poszukiwania już teraz. Ślub na 2020 rok, ale może już warto rozejrzeć się za konkretną ofertą. Z moim zapałem chyba już muszę do plannera wpisać :D Pozdrawiam wszystkich.

Szaddam,

Posty: 18

 
Tu macie bardzo doświadczonego fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego http://fotoquznia.com.pl. To doświadczony fotograf mający mnóstwo udanych sesji zdjęciowych na koncie. Polecam, bo sami cieszymy się pamiątką ślubną wykonaną właśnie przez niego. Na stronie ma portfolio, można się zapoznać.

czerwińska

Posty: 9

 
Na razie planuję ślub, natomiast widzę, że większym problemem będzie fotograf weselny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeśli okazuje się, że to tak poważny problem. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś fotografie ewentualnie.

Ni56o87

Posty: 11

 
Wcześniejsza rezerwacja fotografa ślubnego w Strzelnie da ci spokojną głowę. Nie ma tu zbyt wiele usług, więc możliwe, że będzie trzeba się rozejrzeć już właśnie rok wcześniej. Przede wszystkim, że zwyczajnie chodzi o ciepłe miesiące :) Polecam wziąć się za sprawę wcześniej, albowiem na ostatnią chwilę nikt raczej w tej sytuacji nie działa.

ZaNK3R

Posty: 9

 
To nie pozostało mi nic innego, jak zacząć szukanie fotografa ślubnego w Kruszwicy. Widzę, iż tutaj jest kilka ciekawych szanse. Jak coś, to polecajcie, piszcie i ostrzegajcie :)

tigra32

Posty: 19

 
Uważam, iż najlepiej rok wcześniej. U nas to był termin, w którym bez problemu można było znaleźć fotografa ślubnego ze Strzelna i to niejednego. Bez wątpienia można szukać gdzieś dalej, można umówić się na dopłatę. Myślę, iż to musiałby być ktoś naprawdę nadzwyczajny, żeby dopłacać :D Tak czy w przeciwnym wypadku , usługa jest droga.

Kolekcjoner

Posty: 9

 
Ja nie chcę demonizować sprawy, ale też zacznę szukać wcześniej. Nie mam zamiaru odłożyć fotografa ślubnego na później. Podobno we Włocławku są problemy z terminami. Takie doszły mnie słuchy. Może jak coś, to polecicie kogoś konkretnego. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć dobrego fotografa w dobrej cenie ;)

atek562

Posty: 12

 
Sprawdź sobie dokładnie portfolio fotografa ślubnego w Kruszwicy, którego wybierzesz. Jedź podpytaj o wszystko dokładnie. Zobacz, jaki to człowiek, czy będziesz mieć szansę na miłą współpracę.

esdoen1

Posty: 15

 
No właśnie. Dużo jest zakładów fotograficznych, jakie proponują fotografie ślubne. Myślę, iż jeśli chodzi o jakiegoś mega polecanego i rozchwytywanego fotografa we Włocławku, to dwa lata wcześniej będzie spoko ;) Poniektórzy mają zaklepane terminy na kilka lat do przodu i to całkiem poważnie.

ciopix

Posty: 8