sesja ślubna w Szczecinie, kogo znacie ?

sesja ślubna w Szczecinie, kogo znacie ?

Zastanawiam się nad fotografią ślubną w Szczecinie i nie bardzo wiem, kogo wybrać? Na co zwracać uwagę przy wyborze fotografa?

grudzin56

Posty: 1

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały naprawdę super piękne zdjęcia.

irecki67

Posty: 9

 
My wybraliśmy droższego fotografa, ale naprawdę było warto. Porównywaliśmy wiele różnych ofert, dlatego zdobyliśmy cenną wiedzę. Warto na to poświecić trochę czasu, bo wtedy łatwo się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest łatwo, ale po dziesiątej ofercie będzie o wiele, wiele lepiej.

CzarnyBlant

Posty: 19

 
Każdy ma do tego różne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę fotografii porobił, a filmy były kręcone telefonami.

Sagerrak

Posty: 3

 
Nigdy nie lubiłem robić fotografii, natomiast zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co zdjęcia nie wyszły takie sztuczne.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Zamawialiśmy fotografię ślubną w Szczecinie i jesteśmy niesłychanie zadowoleni. Odpowiednie podejście do tego tematu jest niesłychanie istotne. Fotograf powinien mieć niesłychanie wielkie doświadczenie. Tylko wtedy możliwości na to, iż uda nam się uzyskać super efekty są niesłychanie wielkie. Do wyboru są inne pakiety, wobec tego łatwo coś dla siebie dopasować, z czego będziemy zadowoleni.

Nauken56

Posty: 7