Jakie macie zdanie na temat przegrywanie vhs na dvd?

Jakie macie zdanie na temat przegrywanie vhs na dvd?

Dzień dobry, moja mama chce przegrać film z kasety na płytę, czy jest taka możliwość?

Macie na dany temat jakiś pojęcie?

Lalka

Posty: 24

 
Cześć,

znam niesłychanie dobrze wasz problem albowiem sama miałam podobny, odszukałam jednak w Internecie takową stronę www.vhs24.pl i na niej się wszystkiego dowiedziałam na dany temat. Teraz przegrywanie vhs na dvd jest dla mnie czymś niesłychanie pomocnym. Wiele filmów dana firma mi przegrała, jestem zadowolona w stu procentach.

Mam nadzieję, iż wam pomogłam, pozdrawiam.

Franuś34

Posty: 15

 
Hej, moja mama prosiła mnie abym dowiedziała się czy można przegrywaś filmy z kaset wideo na płyty lub inny nowoczesny przenośnik pamięci. Będę wam bardzo wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat gdyż chcę aby moja mama była zadowolona i szczęśliwa. Ją małe rzeczy bardzo cieszą.
Proszę o szybkie wypowiedzi, z góry serdecznie dziękuję, z niecierpliwością oczekuje na odpowiedzi, pozdrawiam.

raptofil

Posty: 28

 
Cześć, mogę wam powiedzieć, iż przegrywanie vhs na dvd jest niesłychanie dobrym rozwiązaniem, sporo filmów w ten sposób przegrałam. Usługa wbrew temu co wszyscy myślą nie jest droga, ceny są niesłychanie przystępne. W Internecie możecie znaleźć sporo informacji na dany temat, pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję, ze pomogłam.

Bezi22

Posty: 20

 
Hej, jeśli chodzi o przegrywanie vhs na dvd, to żaden problem w obecnych czasach, możecie bez żadnego problemu to wykonać. Usługa nie jest droga, więc każdy może się na coś takiego skusić.

Osobiście korzystam z firmy www.vhs24.pl, jestem bardzo zadowolona z ich usług. Dzięki niej mogę oglądać stare filmy na laptopie, gdyż są one nagrane na płytę dvd.

Polecam i pozdrawiam serdecznie.

El2CzupakaBra

Posty: 15

 
Dzień dobry, jeśli chodzi o przegrywanie vhs na dvd, to mogę wam powiedzieć, że to bardzo dobry sposób, na zachowanie filmów na dłużej. Dzięki tej możliwości przegrałem swoje weselę na płytę dvd i jestem z tego bardzo zadowolony, oglądamy je z żoną na laptopie bez żadnych zakłóceń i problemów, jakość jest nawet lepsza niżeli na kasecie.

Polecam bardzo serdecznie daną usługę.

ZetMichał

Posty: 17