Chcę podarowac obraz ze zdjęć

Chcę podarowac obraz ze zdjęć

Mogę Was poprosić o pomoc?

Chcielibyśmy z bratem wykonać taką mozajkę ze zdjęć, na jakiej będą własne wspólne zdjęcia i naszej rodziny. To ma być prezent, wobec tego ma być ładnie wykonane i koniecznie w ramce.

Dzięki!

norca

Posty: 17

 
Oj tak, mój temat i spieszę z pomocą. www.mozaikowo.com.pl to jest mój typ, nabyłam już dwie mozajki (dla mnie i dla koleżanki – sąsiadki, jakiej się podobało), mają faktycznie wielki talent do tworzenia i są tak pomocni, iż się czułam naprawde swobodnie nawet jak dwa razy zmieniałam swoją koncepcję. Na początku chciałam kwiatka a później stwierdziłam, iż jednak taką leśną polanę chciałabym osiągnąć.

noman1

Posty: 22

 
Już prawie dotarłam do końca wątku jaki czytałam i pokazało mi się twoje pytanie. Jak jestem z sierdza to znam fotografa, który się tym zajmuje, niemniej jednak on sporo bierze, myślę, że na internecie znajdziesz coś tańszego. Ogólnie ten mój znajomy jest troszkę świrnięty i się uważa za artystę więc bierze dwa razy tyle ile konkurencja... mam nadzieję, że tego nie czyta :P niemniej jednak cóż taka szczera prawda.

Poszperaj w necie i jeszcze na innych forach to trafisz.

giena1977a

Posty: 15

 
Mój tata mamie zakupił na stronie www.mozaikowo.com.pl (miał jeszcze w historii przeglądania to pozwoliłam sobie zerknąć dla ciebie :P) nie wiem ile zapłacił, lecz efekt jest rzeczywiście zaskakująco kozacki! Na początku jak zobaczyłam jej obraz (przedstawia różę) to pomyślałam, że ładna i byłam ciekawa która to technika, natomiast ja tu podchodzę i widzę, że to nie pomalowane farbami czy coś jedynie miniaturowe fotografie. Jak dla mnie bomba i spokojnie mogę polecić ich za wykonanie mają 6+

jajosz12

Posty: 21

 
To prawdziwi skarb mieć taki obraz ze zdjęć, jakie się kocha. Fajny masz pomysł i wykonanie chyba nie będzie takie ciężkie, no o ile dasz to w ręcę jakiegoś specjalisty, ja nie wiem, bo nie znam się na tym i wogóle mało uzdolniony ze mnie koleś ;-) chyba, że we flirtowaniu, niemniej jednak nie o tym dziś piszemy. Jak znajdziesz jakieś informacje to wróc tutaj i daj nam znać, pewno ktoś też może szukać o tym informacji w przyszłości, albo kogoś natchniesz na kupienie prezentu dla bliskiej osoby.

Bączeak

Posty: 23

 
17) Hahaha jak znajdziesz to daj mi znać, podobny temat założyłem dwa dni temu, wobec tego trafiłem na twój wątek (miałem nadzieję, iż ktoś ci odpowiedział). Ogólnie w moim mieście nie ma, niemniej jednak w necie poszukuję sporadycznie (mam internet tylko w telefonie i wolno ładuje i zżera kasę jak chol*ra :-/) Mam nadzieję, iż znajdę to co mnie interesuje zanim będą imieniny mojego brata - Jacka (bo to dla niego poszukuję właśnie :))

Agulinek

Posty: 16