sesja ciążowa szczecin, poszukuję

sesja ciążowa szczecin, poszukuję

Czy można zrobić sobie sesję noworodkową w Szczecinie? Znacie kogoś, kto się tym zajmuje i robi to naprawdę profesjonalnie?

tadeuszek66

Posty: 1

 
Mnie się zawsze takie zdjęcia podobały, ale z kasa bywa bardzo różnie. Muszę się zastanowić czy jednak nie zebrać tych kilku stówek i chociaż takiej standardowej sesji sobie nie zrobić. Nie mam zbyt wielu zdjęć ze swoją rodziną, a te, które są pozostawiają wiele do życzenia. Profesjonalista zdjęcia wykona o wiele lepiej.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, że można było zabrać ze sobą osiem osób. Było zabawnie i wzruszająco, dlatego warto było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Samodzielnie się takich zdjęć nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

Marioleczka

Posty: 4

 
Ostatnio spełniłam własne marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, która się na tym niesłychanie dobrze zna.

namok

Posty: 9

 
Moja sesja ciążowa w Stargardzie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe, gdzie znajduje się cała opisana propozycja. Rzeczywiście polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

Yuri20

Posty: 2

 
Jeżeli zgłaszamy się z dzieckiem do fotografa to winien mieć podejście do tego. To znaczące, aby uzyskać jak najlepsze efekty takiej sesji, bo przecież za to płacimy. Fotografie są obrabiane komputerowo, co też ma znaczenie.

Klarka34

Posty: 2