moja kawiarnia, znacie ?

moja kawiarnia, znacie ?

Jak zdobywać w my cafe prezenty, bo nie wiem? To znaczy wiem, że można, ale nie za bardzo wiem jak się za to wszystko zabrać?

hejjju

Posty: 1

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko troszkę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Warto to jednakże sprawdzić dokładniej.

pawel253

Posty: 2

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić wiele czasu, a wówczas na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

E-GOista

Posty: 13

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z jakiej częstokroć korzystam. Jest to super miejsce, bowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Nikuś23

Posty: 3

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

Lupusx

Posty: 6

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi mnóstwo radości. Chociaż raz na jakiś czas można się troszkę odstresować. Mamy mnóstwo nowych przepisów, jakie odszukałem na stronie internetowej, jaka do gry została stworzona. Można mnóstwo się z takiej strony dowiedzieć interesujących informacji.

Saagerrak

Posty: 5

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, albowiem gram rzadko. To, co mam mi wystarcza zarówno trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę niezwykle dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam odszukać dużo poradników i trików, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie.

Black_Riot

Posty: 3